Анкета

Одобрявате ли промените в община Враца?

[Виж резултатите]

Волейболният "Спартак" удари с 3-0 "Ентусиастите" и ще зимува пръв

Волейболният "Спартак" (Враца) надигра с 3:0 гейма "Ентусиастите". Срещата бе от група "Д" на аматьорския турнир "Волей Мания" и се игра в залата на ППМГ "Академик Иван Ценов".

"Ентусиастите" затрудниха нашите в началото. Те започнаха добре срещата и поведоха в резултата, бидейки на косъм от спечелването на първия гейм. Все пак състезателите на ''Спартак'' го измъкнаха с 25:22. Това бе и преломният момент в мача, след който "Спартак" установи контрол над двубоя. Врачани спечелиха следващите два и си осигуриха чиста победа с 3-0.

Определящи за успеха бяха малкото грешки при посрещане и добрата игра в атака. Отличиха се Петър Петров, Калоян Андров и Владислав Карталов. Победата затвърди ''Спартак'' на първо място в група "Д". Съперникът остана на последното 6-то място.

Следващият мач от групата за ''Спартак'' е във Враца срещу състава на ''Годеч Волей'' на 8-ми януари.

Съставът на ''Спартак'' (Враца): Владислав Карталов, Петър Петров, Калоян Андров, Владимир Влахов, Иван Иванов и Недялко Петков.