Анкета

Одобрявате ли промените в община Враца?

[Виж резултатите]

Стрелците пети, Флоров трети

Стрелците на СК „Спартак" (Враца) при ОДМВР - Враца взеха участие в републикански турнир по стрелба с пистолет „Купа България“, проведен от 12 до 15 декември в Смолян. Турнира бе организиран от Спортна асоциация на МВР и ОД на МВР - Смолян. В турнира взеха участие 22 отбора и 105 състезатели.

В индивидуалната надпревара състезателя на спортния клуб Ивайло Флоров влезе във финала, класира се на трето място и спечели бронзовия медал. Останалите от мъжкия отбор - Николай Милушев и Румен Николов също участваха във финалната стрелба, но останаха извън челната шестица.

Същата съдба сполетя и фаворитката при дамите Катя Василева от врачанския отбор. Катя показа добра стрелба, влезе във финала при жените, но след неблагоприятен жребий и технически проблем с оръжието остана извън призовата шестица.

В отборното класиране при мъжете нашия отбор остана на пето място, както и в комплексното класиране отборно, където СК “Спартак" също зае петото място. Победител в комплекната надпревара е отборът на ОДМВР - Благоевград.