Одобрявате ли промените в община Враца?

[Виж резултатите]

Детският тим на АЛМФ Враца спечели купата на Северозапада

Сашо Владимиров ще гледа мач на "Уембли" като награда

Детският тим на АЛМФ Враца спечели купата на Северозапада. Врачанските малчугани, голяма част от които играят в отбора на Янислав Яков (родени 2005-06 г.) разгромиха с 12:0 връстниците си от "Балкан" в мач-финал за купата. Срещата се проведе на изкуственото игрище в Ботевград. Домакините успяха частично да се противопоставят на врачани до почивката, но след това класата на гостите си каза думата. Водач на тима от Враца бе шефът на АЛМФ Александър Владимиров.

Всички от гостите се изредиха да вкарват във вратата на горките ботевградчани. Иван Нешков отбеляза 3 гола, а по 2 добавиха Емил Панов и Мартин Иванов. По един път се разписаха Димитър Георгиев, Цветислав Пламенов, Преслав Кацаров, Божидар Джунов и Ивайло Дудушки.

Този отбор (момчетата на Янко) вече спечели един трофей в актива си на турнира в Цариброд (Сърбия).

В същото време водачът на отбора в АЛМФ Александър Владимиров (на снимката с децата) заслужи признание от българската асоциация по минифутбол. Централата на БАМФ в София го награди с присъствие на мач на "Уембли" през 2017 година, за активна работа и добра организация на турнирите под егидата на българската асоциация.